Známe to všichni, v práci toho času na poklábosení s kolegy úplně moc není. My, obchodníci, se na pobočce, navíc, potkáváme většinou jen jednou týdně, takže prostoru pro společné zážitky máme ještě mnohem méně a tak je někdy třeba si ten prostor vytvořit.

Na naší brněnské pobočce jsme ale samí skvělí a akční lidé, a tak jsme v polovině dubna vyrazili na víkendový budapešťský teambuildingový trip.

Cesta nám, díky vybavenému jídelnímu vozu, příjemně utekla a za nějaké čtyři hodiny už jsme v centru Budapeště řešili, kdo s kým bude spát. Dovolím si pustit jednu interní pikantnost, a to, že nejvíc lidí se vystřídalo v posteli Marka Mencla. Ten měl v posteli každou z nocí někoho jiného :-O! Protože vím, jak to v Atlase chodí, dodám, že to bylo z kapacitních důvodů (10 lidí v jednom malém bytě!) a že se jednalo o mužské kolegy 🙂

V Brně máme výhodu v kolegovi, Tomovi Císařovi, který se ve volném čase věnuje průvodcovství. Ten pro nás v Budapešti připravil program, sestávající z mixu nejhezčích městských pamětihodností, termálních lázní a vyhlášených nočních klubů.

Myslím, že nebudu mluvit jen za sebe, když řeknu, že jsem se v neděli domů vracela plná zážitků. Nejenom z toho, co jsem viděla, ochutnala, prožila. Největším zážitkem bylo to společné sdílení času s mými drahými kolegy. Každý z nich je úplně jiný a každý ten náš společný výlet okořenil nějakým svým způsobem.

V následujících týdnech máme v plánu další akce, jako třeba cyklovýlet do sklípku. Je fajn, že se vždycky někdo chopí iniciativy a pro ostatní akci vymyslí a naplánuje a ještě lepší je, že se toho ti „lidi z práce“, kteří jsou pro mě dnes především kamarády a přáteli, účastní a tyhle společné akce si užívají. Bez ohledu na to, jestli je to z lásky ke kolegům nebo k alkoholu 🙂

Katka Dutszáková